fbpx

Voldiņš savā vienmērģimenē!

Rakstām jums, lai pastāstītu par kaķa Voldiņa iejušanos jaunajās mājās.
Voldiņš sākumā, protams bija ļoti sabijies, pirmajā dienā palīda zem gultas un nelīda laukā vairākas stundas un nabadziņš tur pat arī atstāja pāris “lielo darīšanu” čupiņas. Sākumā bija ļoti bailīgs un turējās no mums pa gabalu un centās atrast katru iespēju ielīst kaut kādā pagultē, vai zem vannas utt. Taču pamazām ar katru dienu Voldiņš iejūtas arvien labāk un sāk pats meklēt kontaktu. Šobrīd ļoti izbauda vaigu un muguras pakasīšanu vai pabužināšanu un ir sācis murrāt. Ēd un dzer dūšīgi un godīgi apmeklē kastīti. Voldiņš ir ārkārtīgi ziņkārīgs un naktīs ir ļoti aktīvs, no rīta visi dīvāna spilveni vienmēr ir izgrūstīti vai nogāzti uz grīdas un viņam loti patīk dzenāt bumbiņas pa grīdu.
Veicām attārpošanu pēc norādēm attiecīgajā datumā un Voldiņš pat ļoti nepretojās.
Augstāk par dīvānu viņš pats ar savām pakaļkājiņām uzlēkt īsti nevar, tādēļ pielikām pie loga tabureti, lai var tikt uz palodzes un pavērot, kas notiek pagalmā.
Kopumā Voldiņš ir ļoti mīlīgs un ar katru dienu sarod ar jaunajām mājam un mums par mazu drusciņu vairāk!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.