fbpx

10 iemesli, kādēļ adoptēt suni senioru

1. Vecāki suņi ir apmācīti dzīvei privātmājā vai dzīvoklī. Jums nebūs jāpārcieš grūtais, atbildīgais un laikietilpīgais kucēna audzināšanas posms, kas iemāca sunim labas uzvedības manieres.

2. Vecākiem suņiem nav zobu šķilšanās process, kas garantē, ka visi Jūsu apavi un dīvāna stūri paliks tādā pat kārtībā, kā pirms suņa ienākšanas ģimenē.

3. Vecāki suņi ir nobriedušas personības ar dzīves pieredzi, viņi spēj viegli pielāgoties, koncentrēties. Nepareizs ir uzskats, ka suns seniors nespēj ātri apgūt jaunas lietas.

4. Vecāki suņi zina, ko nozīmē „nē”! Ja viņi nezinātu, kas ir „nē”, tad nebūtu nodzīvojuši garu dzīvi.

5. Vecākiem suņiem visdrīzāk būs vieglāk iedzīvoties jaunā vietā, jo savas dzīves laikā šādas pārmaiņas jau piedzīvotas.

6. Vecāki suņi novērtēs mīlestību, ko tiem sniedz jaunā ģimene. Viņi ir pateicīgi par otro iespēju!

7. Saņem, ko redzi! Suns seniors ir izveidojusies un nobriedusi personība. Jums nav jāmokās ar domām- cik liels izaugs šis kucēns? Kāds būs viņa raksturs? Vai būs viegli viņu apmācīt? Cik aktīvs viņš būs? Atliek vien kopīgi ar patversmes darbinieku izvēlēties Jūsu vēlmēm un dzīves stilam atbilstošu senioru.

8. Vecāki suņi ir tūlītēji, uzticami kompanjoni, kas kopīgi ar Jums dosies uz vasaras māju, ceļojumā ar auto vai pastaigās.

9. Vecāks suns atstās vairāk laiku Jums pašam, jo tiem nav tik daudz prasību kā kucēnam (biežāka barošana, pastaigas, apmācība, rotaļas).

10. Vecāks suns ļaus Jums naktīs izbaudīt pilnvērtīgu miegu. Suns seniors ir pieradis pie saimnieku dzīves ritma un spēj ātri pielāgoties ģimenes grafikam un ieradumiem.

Un pats svarīgākais! Jā, jums kopā nebūs vadāmi daudzi gadi, taču mīlestība vai nu ir, vai nav un gadiem tad nav nozīmes. Daudzu atruna: „Sirds tā sāp zaudējot un tas var notikt tik ātri” patiesībā ir sevis žēlošana, jo sāp un sāpēs gan kopā gadu desmitus nodzīvojot, gan tikai pāris gadus. Nebaidies adoptēt senioru!

Izmantots The Senior Dogs Project materiāls.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.