fbpx

Tipa sūta sveicienus

Nu jau būs pagājis gandrīz mēnesis kopš Lunas adopcijas jaunajās mājās.
Pirmās 2 dienas Luna bija nobijusies un pat negribēja staigāt pa dzīvokli. Trešajā dienā viņa jau jutās droša un ar prieku gan spēlējās, gan skraidīja pie dzīvokli.
Pārsvarā 3 mēnešus vecā kucīte uzvedas labi. Saku pārsvarā, jo mēdz gadīties, ka no 18 (saskaitīju) graužamām mantām viņa izvēlās grauzt dīvānu, bet nu ar to es jau biju rēķinājies (upuri ir vajadzīgi).
Pēdējā vakcīna ir uztaisīta un ar šo nedēļu esam arī sākuši iet pastaigās. Uz suņu skolu iesim mēneša beigās. Negribēju iet ātrāk, jo nebija pagājis pietiekoši daudz laiks kopš pēdējās vakcīnās.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.