fbpx

Samīļot, samīļot un vēlreiz samīļot

Labdien,

Gribēju painformēt kā mums labi iet ar adoptēto Mašu. Jaunu vārdu tā arī neesam izdomājuši. Viņai piestāv.

Pagājušas vairāk kā trīs nedēļas un varētu teikt, ka kaķis ir pieņēmis un ieņēmis jauno teritoriju. Sākumā bija satraukums gan mums, gan kaķim. Varbūt nedaudz traucēja smarža no mūsu iepriekšējās mīļules, kura pirms pusgada pēc 16 kopā pavadītiem gadiem devās uz citiem medību laukiem. 
Mašai ir pieejama iekšējā telpa 180 kvādrātmetru platībā un plašs dārzs, kur tiek apgūta katra dobīte un  krūmiņš, kā arī mēģināts rāpties kokos. Maša ir īsts terapijas kaķis. Esam liela ģimene un viņas bužinātāju un mīļotāju ir daudz. Maša nekad neatsakās no samīļošanas. Lielākais mīlotājs un šefs ir jaunākā meita Jasmīna. Viņa arī bija tā, kas teica, ka Maša brauks mājās no patversmes ar mums. 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.