fbpx

Robina skola – jauns nodarbību cikls

No 22.janvāra, katru svētdienu 10:00-13:00, sāksies jauns 20 nodarbību cikls – patversmes suņu socializēšanas un paklausības nodarbības. Vienu reizi mēnesī tā ietvarā notiks kinoloģes Jūlijas Elsas lekcijas ar vērtīgu informāciju par suņu audzināšanas, psiholoģijas un socializācijas tēmām. Pārējo nodarbību laikā notiks praktiskie vingrinājumi un darbošanās ar patversmes suņiem kinologa vadībā, sadaloties pa dalībnieku grupām, katra grupa strādās ar aptuveni 3 suņiem vai kucēniem, koordinējot paveikto savā starpā. Jūnijā – izlaidums!

Tā ir gan neformālā izglītība un jauniegūtas prasmes suņu socializācijas un treniņu jomā, gan praktiskā integrācija un saliedēšanās starp līdzīgi domājošiem cilvēkiem, ar līdzīgām interesēm.

Vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās un jautājumi, rakstot uz e-pastu: patversme@patversme.lv 

Dalības maksa 95 EUR par 20 nodarbību ciklu (tai skaitā 4 lekcijas).

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.