Raja

Raja sūta sveicienus no mājām!

Jaunajās mājās Raja mitinās jau ilgāk kā mēnesi un ir lieliski iejutusies. Pirmā diena gan tika pavadīta, slēpjoties zem gultas, bet, man par lielu pārsteigumu, tā bija tikai viena diena un tad Raja varonīgi devās jaunās dzīvesvietas izpētē. 

Raja ir ļoti mīļš kaķis, un viņai ārkārtīgi patīk samīļoties, viņa labprāt iekārtojas klēpī vai uzguļas uz krūtīm un pieglauž galviņu. Protams, arī dauzīšanās un spēlēšanās ir mīļāko nodarbju topa augšgalā. Raja ir diezgan aktīvs kaķis – izskraidīšanās pa māju ir kļuvusi par ikdienas sastāvdaļu. Arī pirmie nedarbi ir jau sastrādāti, bet par tiem vēsture klusē.

Raja mīl līdzdarboties dažādos mājas darbos, un plauktiņu kārtošana ir mīļākais no tiem. Arī darba sapulces Raja nesmādē un ir iekļāvusies darba kolektīvā. Raja izrādījās arī viesmīlīga un draudzīga viesu uzņēmēja. Pirmajā brīdī, protams, vajadzēja paslēpties zem gultas, bet diezgan ātri bija jālien ārā, lai dotos pētīt, vai viesi rotaļām der vai nē. 

Mīļš paldies jums par Rajas nonākšanu pie manis!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Kā barot mazu kucēnu

Iesaka veterinārārste Daiga Bokvalde.Pirmo nedēļu kucēns jāēdina ar barību, kādu viņš saņēmis iepriekš: jauna dzīvesvieta suņukam jau ir gana liels stress. Ar barības maiņu var nogaidīt. Izņēmumi – kucēna veselības problēmas un ārsta ieteikta diēta;

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.