fbpx

Otto

Paldies Otto saimniecei Annai par skaisto sveicienu!
 
 
Ar prieku daru Jums zināmu, ka Otto ir veiksmīgi iejuties jaunajās mājās.
 
Šķiet, Otto pilsētā nekad nebija bijis un pirmajās dienās brīnījās par teju visu – ielām, mājām, mašīnām, kāpņu telpu un pat istabas griestiem. Pašlaik jau braši soļo par rajonu kā īstens rīdzinieks.
 
Otto ļoti labi saprotas ar apkārtējiem un bērnus gluži vai dievina. Laimīgā kārtā kaķiem liek mieru, bet putnus gan labprāt patrenkā.
 
Ikdienā suns ir dzīvespriecīgs, rotaļīgs un ļoti zinātkārs. Piedalās visos mājas darbos un aizrautīgi rotaļājas ar mantiņām. Domāju, viņa mīļākā dienas daļa ir izskriešanās ar citiem suņiem Ziedoņdārza suņu laukumā.
Otto ir ļoti mīļš un ar katru dienu kļūst aizvien jaukāks. Savu jauno vārdu Otto jau ir apguvis un sāk uz to atsaukties.
 
Manuprāt, Otto ir patiešām saprātīgs. No februāra vidus plānojam uzsākt apmācību kursu suņu skolā.
 
Paldies, ka tieši man bija iespēja adoptēt Otto!
 
 
 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.