fbpx

Nords sūta sveicienus

Saņēmām mīļus sveicienus no Norda (patversmē Tomass) saimnieces Ramonas. Paldies Jums!

Rakstām Jums, lai vēlreiz pateiktu paldies par uzticību kaķa Tomasa audzināšanai mūsu ģimenē. Nosaucām viņu par Nordu, jo viņu tēls mums atgādina Norvēģijas mežus, vikingus un vispār Ziemeļu tematiku. Bezgalīgi sirsnīgs kaķis. Tiklīdz samīļo viņu, viss , ieslēdzas iekšējais motors un viņu nevar apstādināt , visu laika prasa, lai turpinām. Ļoti pieklājīgs un kārtīgs. Ātri adaptējas jaunajās mājās. Ar mūsu kaķēni tagad ir vislabākie draugi – gan spēlējas, gan guļ kopā, viens otru sapucē. 
Lai priecīgas Lieldienas un lai katrs dzīvnieks patversmē tiktu savā siltā mājā!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.