fbpx

No bailīgās Otiņas par murrājošu mīluli

Augusta pašās beigās adoptējām Otiņu. Pavisam bailīgu kaķenīti, par kuru bijām domājuši visu vasaru. Pirmās dienas Otiņa slēpās un bēga no mums, bet mēs ticējām, ka viņa kļūs drošāka. 
Pēc gandrīz mēneša Otiņa mūsu sirdis tik ļoti silda un ar savām izdarībām liek arī smieties. Otiņa ļoti izbauda pakasīšanu un glaudīšanu. Pie pirmajiem pieskārieniem viņa sāk pati glausties klāt un sāk mest kūleņus uz visām pusēm no patikas. Klēpī gan vēl nenāk, bet ticam, ka kādu dienu viņa arī izbaudīs gulēšanu klēpī. Otiņas mīļākā nodarbe ir skatīties ārā pa logu un gozēties saulītē. Ļoti mīlam šo kaķīti! 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.