fbpx

Mitzy

Mitzy (Laimiņas) dzīve šī gada laikā ir metusi lielus kūleņus. No dzīves uz ielas viņa nokļuva pie Jums – patversmē, pateicoties kam, viņai tika dota iespēja iegūt mājas. Pateicoties Jums, viņai bija iespēja no tramīgas un bailīgas kaķenītes kļūt par pašpārliecinātu, lepnu jaunkundzi. Viņa var būt gan dauzonīga, gan mīļa, gan ļoti ziņkārīga. Viņa vairs nebaidās parādīt savu personību. Jūs, kas viņas dzīves nedrošākajā un tumšākajā posmā bijāt kā sargenģeļi, tiksiet vienmēr pieminēti ar labiem vārdiem un domām.
 Mitzy un ģimene.

Sveiciens no Mitzy jaunās ģimenes neilgi pēc adopcijas:

Nosaucām kaķenīti par Mitzy, kas ir saīsinājums vārdam Marija. Atvedot viņu mājās, viņa visu atlikušo dienu gulēja būrī, pēc tam pārcēlās zem gultas. Nākamajā dienā viņa jau kļuva drošāka, lai gan tramīgums viņā bija palicis, un sāka izpētīt jauno vidi. Lai ļautu viņai adaptēties bez lieka stresa un uztraukuma, jaunās vides iepazīšana notika pakāpeniski. Nepalaižot viņu pa visu dzīvokli, bet ļaujot viņai iepazīt vienu telpu un tad, kad viņa ir gatava un izrāda interesi, ļaujot iepazīt nākamo. Tajos brīžos, kad viņa no kaut kā sabijās, uzsākot ar viņu runāt un paglaudot, viņa nomierinājās. Sākotnēji viņa baidījās lekt augstāk par grīdu, gulēt gultā. Tad, kad sāka darīt, bet pamanīja, ka viņa ir “pieķerta”, viņa strauji izleca no gultas un paslēpās. Un atkal, uzsākot ar viņu runāt, izejot uz kontaktu, paglaudot, viņa nomierinājās. Nu, ir tas moments, kad viņa droši guļ gultās, uz krēsliem, sofas. Pat tad, ja kāds tur jau ir vai apsēžās viņai blakus. Viena no mīļākajām nodarbēm viņai ir gulēt dēlam blakus ??, kad viņš dara savas datorlietas, ik pa laikam viņu glaudot. Viņai ļoti patīk, ka viņu glauda. ? Pat no rīta, kad ceļos, lai sāktu dienu ar viņas ūdens nomaiņu uz svaigu, barības iebēršanu, viņa grib, lai viņu glauda. Tiesa gan, viņa ir ne tikai mīlīga, bet izrādās arī ļoti liela aktīviste, kurai patīk spēlēties un to viņai ir nepieciešamība darīt ilgi un vismaz divas reizes dienā. Pretējā gadījumā viņa to var darīt arī pa nakti. Spēlēties viņa var ar jebko, ne tikai ar savu pelīti un bumbiņām. Tādos brīžos no mīlīgās kaķenītes viņa pārvēršās par mazo tīģerēnu. Ir daudzas lietas, ko viņai patīk darīt un, ko viņa arī atklāj, ka tas ir interesanti, jautri un patīkami. Savā būtībā viņa ir pārliecināta, gudra kaķenīte, kurai tikai jāpalīdz tikt pāri viņai nepatīkamajiem un varbūt pat traumējošajiem momentiem. Tas viss ir pārvarāms, ja tādus brīžus izprot un  piestrādā pie tiem.

Mitzy ir mainīga, zinātkāra un patiešām gudra kaķenīte. Vienīgais, ko varu teikt – paldies, ka ļāvāt vest man Mitzy mājās un ļāvāt man dot Mitzy labas mājas un drošību.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.