fbpx

Millija mājās sadraudzējusies ar trusi

Saņēmām burvīgu stāstu par Millijas jauno dzīvi. Paldies saimniecei Violetai!

 

Vēlos pastāstīt, kā klājas mūsu mīļajam kaķim no patversmes.

Pirmajā dienā, kad atbraucām no patversmes un palaidām Milliju vaļā, viņa 2 stundas staigāja pa dzīvokli un visu izošņāja. Mēs viņu sākumā neaiztikām, jo negribējām sabiedēt. Bet Millija ir drosmīga meitene un uzreiz pēc dzīvokļa apskates viņa pati nogūlās uz mūsu ceļiem un murrāja. Tā viņa izrādīja savu mīlestību un pateicību.

Ir pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis un ar Milliju viss ir vairāk nekā labi. Viņai patīk pavadīt laiku ar mums. Mēs ejam skatīties filmu vienā no istabām, un viņa seko mums. Viņa arī naktīs guļ mums pie kājām kājām un reizēm pamodina mūs, laizot ausis. (Es nezinu, kāpēc, bet dažreiz tas “darbojas” modinātāja vietā.)

Kaut arī mūsu kaķene nevēlējās draudzēties ar saviem sugas brāļiem kaķiem, satikšanās ar trusi viņai bija ļoti neparasta. Pirmajā dienā viņa uzmanīgi piegāja pie būra un ilgi ošņājās. Tas bija ļoti jocīgs skats. Trusītis drīzāk gribēja paspēlēties ar savu jauno draudzeni, bet Millija aizbēga, jo sākumā baidījās.

Bet vēlāk viņi sāka pavadīt laiku kopā. Skrien viens otram pakaļ pa visu dzīvokli un reizēm guļ blakus.

Īsumā varu teikt, ka esam ļoti apmierināti ar savu jauno kaķi, tāpat kā mūsu draugi. Pati Millija ir ļoti draudzīga un rotaļīga. Ideāls mīlulis mūsu mazajai ģimenei.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.