fbpx

Mīlestības monstriņš Melnīte

Sirsnīgi sveicieni no Sises, ko pārkristījām par Melnīti, un viņas jaunās ģimenes. Melnītei, jau ienākot mājā viss bija skaidrs – viņa te jūtas droši un priecīgi. Izpalika bailīga slēpšanās – jau pirmajā mirklī viņa kļuva par centrālo personu. Dūšīgi ēd, riņķo pie visiem mājiniekiem, nemitīgi murrādama. Kā jau kaķu bēbis – visu laiku alkst mīlestības un glāstu. Smejamies, ka mums ticis “mīlestības monstriņš”, kuram glāstu un mīlestības visu laiku ir par maz. Ļoti ātri apguva māju, uzreiz bija skaidrs, kas darāms kastītē. Visu laiku mūs visus vaktē un ir nemitīgā kontaktā ar kādu no mums. Neticami mīļa un sirsnīga mazā kaķa dvēselīte. Viņa ir mūsējā, tas nu ir skaidrs.

Paldies par kolosālajām rūpēm par dzīvniekiem un iespēju satikties viņiem ar viņu cilvēkiem.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.