fbpx

Mīlestībai šķirnes nav – adoptē mīluli

14. februārī, ieskandinot dzīvnieku patversmes “Labās mājas” desmit gadu jubileju, tiek atklāta sociālā kampaņa “Mīlestībai šķirnes nav”. Akcijas laikā dzīvnieku patversme “Labās mājas” un biedrība “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” aicina pamanīt, novērtēt, dot mājas un mīlestību bez pajumtes palikušajiem suņiem un kaķiem.

“Pirmajos desmit “Labo māju” darba gados esam izglābuši vairāk nekā 5 000 nelaimē nonākušus dzīvniekus. Lielākajai daļai esam atraduši jaunus, mīlošus saimniekus. Jauno saimnieku stāsti viennozīmīgi apstiprina  – ne šķirnei, ne krāsai, ne ausu formai nav nozīmes! Ja lēmums par dzīvnieka pieņemšanu bijis rūpīgi pārdomāts un izsvērts, dzīvnieks mājās ienes prieku un patiesu, beznosacījumu mīlestību,” pieredzē dalās Astrīda Kārkliņa.

“Labās mājas” aicina ikvienu, kas pieņēmis lēmumu par mājas mīluļa iegādi, pirms pārdošanas sludinājumu izpētes, ieskatīties mājaslapā patversme.lv sadaļā “Adoptē mīluli”. Varbūt tieši tur pamanīsiet kādu no dzīvniekiem, kas ļoti gaida savu īsto cilvēku. Patversmē ik dienu uzturas vairāki desmiti suņu un kaķu – no mazuļiem un dzīvniekiem spēka gados, līdz pat senioriem. “Labo māju” komanda ļoti rūpīgi iedziļinās cilvēku vēlmēs un dzīves apstākļos pirms piemeklē un piedāvā adopcijai atbilstošāko dzīvnieciņu.

“Mūsu darbā lielākais gandarījums ir laimīgie stāsti, ko regulāri saņemam no jaunajiem saimniekiem. Lai satikšanās un turpmākā sadzīvošana izvērstos par patiesi laimīgu stāstu, lēmumam par adopciju jābūt rūpīgi izvērtētam. Pirms dzīvnieka adoptēšanas, vienmēr izrunājamies ar cilvēkiem. Ne vienmēr viņu iecerētais suns, ir atbilstošs dzīvei dzīvoklī, vai mājsaimniecībā, kurā ir citi dzīvnieki. Visbiežāk cilvēki, protams, vēlas mazu kucēnu vai kaķēnu. Taču, izvēloties pieaugušu dzīvnieku, mēs vēl precīzāk varam prognozēt viņa raksturu un uzvedību, un vienlaikus arī atbilstību topošo saimnieku gaidām,” skaidro Astrīda Kārkliņa.

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” darbību īsteno biedrība “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”. Patversmes darbs pilnā apmērā tiek finansēts no sabiedrības un atbalstītāju ziedojumiem. Tādēļ arī tos, kas pašlaik nemeklē mājas mīluli, akcijas organizatori aicina iesaistīties un ar ziedojumu atbalstīt patversmes ķepaiņus, kamēr tie gaida došanos uz savām mājām. Visi patversmei ziedotie līdzekļi tiek veltīti patversmes darbam, lai varam pabarot, sasildīt, izārstēt un aprūpēt mūsu ķepaiņus. Vairāk par atbalsta iespējām var uzzināt mājaslapā patversme.lv/ziedosana. Īpašu paldies par ilggadēju atbalstu sakām Borisa un Ināras Teterevu Fondam.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.