fbpx

Mērķtiecīgais un neatlaidīgais Pepsis iegūst brāļa draudzību

Pirmās dienas Luka (patversmē Pepsis) dzīvojās atsevišķā istabā, jo mums mājās jau ir 6 gadus vecs runčuks..kaķēns ir ļoti drošs un zinātkārs, jo slēpšanās periods izpalika.. Luka ļoti ātri iejutās pie mums, jau pirmajā naktī murrājot blakus uz spilvena. Apetīte kaķītim ir ļoti laba, uzreiz saprata arī, kur ir kastīte un šajā ziņā ir ļoti kārtīgs.

Satraukums bija par brīdi, kad abi kaķi būs jāiepazīstina aci pret aci, darījām to lēnām un pakāpeniski. Sākumā vecākais kaķis rūca un neizrādīja lielu prieku par jauno dzīvokļa biedru, taču Luka nav no tiem kautrīgajiem, un neatkāpās no mērķa sadraudzēties. Ar prieku varam teikt, ka nu abi ir saraduši ļoti labi, kopā spēlējas, mēdz viens otru pamazgāt un, protams, neizpaliek arī bez kāda ķīviņa, kā jau brāļiem pienākas. 

Ar vīru vēlamies teikt paldies, ka devāt mums iespēju un paldies par labo darbu, ko veicat dzīvnieku labā!

Ar cieņu,

Ieva un Artūrs

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.