fbpx

Lana

Lanai klājas labi. Jau pirmajā dienā viņa izstaigāja visu māju un pārbaudīja kas kur atrodas, uz vakara pusi jau bija pietiekami iejutusies, lai sāktu spēlēties. Protams, Lanai ir sava gultiņa, bet vēl joprojām mīļākā guļamvieta ir pie saimnieka sāna. Pirmajā nedēļā viņa vēl bija kautrīga, bet nu jau māk runāt skaidrā kaķa valodā, ļoti patīk spēlēties (bildīte ar mīļāko mantu zobos) un ir izstrādājusi jaunu “biznesa plānu” – ja pasēž uz čībām pie vannas istabas, kamēr saimnieki mazgājas, var nopelnīt kārumus.  Viena liela bēda gan ir – aiz balkona loga zīlītes lidinās un Lana netiek klāt, atliek vien siekaloties un zobus klabināt. Un tad nāk pie mums sūdzēties, ka zīles viņu apbižo.  Visā visumā Lana ir vienkārši kolosāla kaķene, viņai tik ļoti patīk, ka viņu samīļo un paglauda , it īpaši ja pakasa vēderiņu.

Liels paldies Jums, ka ļāvāt viņu adoptēt.
 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.