fbpx

Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā”

Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” ir stāsts par suņu un cilvēku draudzību, kas aizsākās apmēram desmit gadus atpakaļ. 2023.gadā atjaunosim tradīciju – pulcēsimies dzīvnieku patversmē “Labās mājas”, lai kopā ar kādu četrkājaino draugu dotos “iekarot” Juglas mežu ar karti rokās. Cieņpilnu, empātisku un sirsnīgu attiecību veidošana starp cilvēkiem un dzīvniekiem ir viens no dzīvnieku patversmes “Labās mājas” mērķiem un ieguldījums visas sabiedrības tolerances un iesaistes veicināšanā. Kopā mēs veidojam labāku pasauli!

Orientēšanās sacensību trases veidotājs “MAGNĒTS”.

ATBALSTĪTĀJI: MEGO, DINOZOO, ROYAL CANIN, RIMI, DEPO, EZĪTIS MIGLĀ, PETS&PRINTS, KEBAB FACTORY, DABAS MUZEJS, DAILES TEĀTRIS, PETCITY, JAUNAIS RĪGAS TEĀTRIS, DAUGAVAS MUZEJS, izdevniecība LIELS UN MAZS.

Pasākuma vadītājs – Mārtiņš Daugulis.

PROGRAMMA 21.05.2023.
11:00 – 12:00 – Reģistrācija
12:00 – 12:15 – Sacensību atklāšana
12:15 – 14:30 – Sacensības visās dalībnieku kategorijās
14:30 – 15:00 – Atpūta: siltas tējas un zupas baudīšana, suņu kūka, ekskursijas pa patversmi, mini konkursi
15:00 – Sacensību noslēgums, apbalvošana un loterija
 
DALĪBNIEKU KATEGORIJAS

“Es un mans suns mežā” – 1 dalībnieks ar suni;
“Es un patversmes suns mežā” – 1 dalībnieks ar patversmes “Labās mājas” suni;
“Komanda mežā” – no 2 līdz 4 dalībniekiem ar suni (savu vai patversmes) vai bez suņa;
“Ģimene mežā” – pieaugušais(-ie) un bērns(-i), kopā līdz 4 dalībniekiem, ar suni (savu vai patversmes) vai bez suņa;
“Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām” – piedzīvojumu trase ar uzdevumiem, ģimenēm ar bērniem līdz 10 g.v.

Dalības maksa (ziedojums) 15 EUR kategorijās – “Es un mans suns mežā”, “Es un patversmes suns mežā”, “Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām”.
Dalības maksa (ziedojums) 25 EUR kategorijās – “Komanda mežā”, “Ģimene mežā”.
Ienākumi no dalības maksas- ziedojumi tiks ieguldīti dzīvnieku patversmes “Labās mājas” astaiņu un ķepaiņu uzturēšanā.
Dalības maksa/ziedojums jāveic sacensību norises dienā pie reģistrācijas – ziedojumu kastītē skaidrā naudā (vai ar maksājumu karti, kurai aktivizēta bezkontakta norēķina funkcija).
 
Pieteikšanās līdz 19.maija 23:59, aizpildot anketu http://ej.uz/robins-meza vai rakstot uz epastu patversme@patversme.lv . Lūdzu sagaidiet apstiprinājuma e-pastu.

Informācija dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties ar savu suni:

Sacensībās piedalīties ar savu suni varēs tikai tie dalībnieki, kuri sacensību norises dienā pie reģistrācijas varēs uzrādīt suņa pasi, kurā uzrādīts derīgs vakcinācijas datums.

Informācija dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties ar patversmes suni:

Sacensībās ar patversmes suni varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri līdz sacensību dienai ir noklausījušies kinologa vadītu semināru “Labajās mājās” un ieguvuši brīvprātīgā palīga suņu staidzinātāja apliecību. Kategorijās “Komanda mežā ” vai “Ģimene mežā” vismaz  1 dalībniekam ir jābūt ar minēto brīvprātīgā palīga apliecību. Pieteikšanās anketā jānorāda apliecības iegūšanas gads un mēnesis. Patversmes darbinieki nepieciešamības gadījumā patur tiesības mainīt suni un dot suni, kurš vairāk ir piemērots konkrētajam dalībniekam. Ja netiks norādīts patversmes suņa vārds – arī tad patversmes darbinieki dos suni, kurš vairāk ir piemērots konkrētajam dalībniekam. Ja uz vienu patversmes suni pieteiksies vairāki dalībnieki, tad priekšroka būs tam dalībniekam, kurš pēdējā mēneša laikā biežāk būs vedis pastaigā konkrēto patversmes suni.

Informācija dalībniekiem, kuriem vēl nav 18 gadi:

Sacensībās piedalīties varēs tikai tie dalībnieki, kuri uz sacensībām būs ieradušies kopā ar vecākiem vai tie, kuri sacensību norises dienā pie reģistrācijas varēs iesniegt vecāku zīmi ar apliecinājumu, ka vecāki ir informēti par dalību šajās sacensībās.

APBALVOŠANA

Katrā dalībnieku kategorijā apbalvos trīs labākos saskaņā ar rezultātiem. Noslēgumā būs loterija, kurā piedalīsies ikviens sacensību dalībnieks. Balvas tiks piešķirtas tikai tiem dalībniekiem, kuri atradīsies uz vietas. Ja balvas saņēmējs nebūs uz vietas, balva tiks izlozēta citam veiksminiekam. Būs patīkami pārsteigumi vēl daudziem dalībniekiem!

NOTEIKUMI TERITORIJĀ

Dalībnieki un atbalstītāji nedrīkst patvaļīgi pārvietoties pa patversmes telpām un teritoriju. Visiem suņiem ir jāatrodas pie pavadas – gan patversmes teritorijā, gan sacensību laikā mežā. Dalībniekiem jācenšas nepieļaut konfliktu starp savu suni un citu dalībnieku vai patversmes suņiem. Augumā mazus sunīšus sacensību laikā drīkst pārnēsāt tiem paredzētās somās. Atbalstītājiem un sacensību dalībniekiem jāievēro sacensību organizētāju norādījumi un izvietotie marķējumi.

Ieskats 2017.gada “Robins mežā” pasākuma foto:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1752444998117699&type=3

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.