fbpx

Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” 2024

Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” ir stāsts par suņu un cilvēku draudzību, kas aizsākās apmēram desmit gadus atpakaļ. 2023.gadā, pēc vairāku gadu pauzes, tradīcija tika atjaunota. Un atkal, 2024.gadā, ar prieku pulcēsimies dzīvnieku patversmē “Labās mājas”, lai kopā ar kādu četrkājaino draugu dotos “iekarot” Juglas mežu ar karti rokās. Cieņpilnu, empātisku un sirsnīgu attiecību veidošana starp cilvēkiem un dzīvniekiem ir viens no dzīvnieku patversmes “Labās mājas” mērķiem un ieguldījums visas sabiedrības tolerances un iesaistes veicināšanā. Kopā mēs veidojam labāku pasauli!

PROGRAMMA 12.05.2024.

11:00 – 12:00 – Reģistrācija
12:00 – 12:15 – Sacensību atklāšana
12:15 – 14:30 – Sacensības visās dalībnieku kategorijās
14:00 – 14:45 – Atpūta: siltas tējas un zupas baudīšana, suņu kūka, ekskursijas pa patversmi, mini konkursi
14:45 – 15:45 – Ieslodzījuma vietu pārvaldes kinologu paraugdemonstrējumi
15:45 – Sacensību noslēgums, apbalvošana un loterija
 
DALĪBNIEKU KATEGORIJAS

“Es un mans suns mežā” – 1 dalībnieks ar suni;
“Es un patversmes suns mežā” – 1 dalībnieks ar patversmes “Labās mājas” suni;
“Komanda mežā ar suni” – no 2 līdz 4 dalībniekiem ar suni (savu vai patversmes);
“Komanda mežā” – no 2 līdz 4 dalībniekiem bez suņa;
“Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām” – piedzīvojumu trase ar uzdevumiem, ģimenēm ar bērniem līdz 10 g.v.

Dalības maksa (ziedojums) 15 EUR sacensību kategorijās – “Es un mans suns mežā”, “Es un patversmes suns mežā”, “Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām”.
Dalības maksa (ziedojums) 25 EUR sacensību kategorijās – “Komanda mežā”, “Ģimene mežā”.
Ienākumi no sacensību dalības maksas- ziedojumi tiks ieguldīti dzīvnieku patversmes “Labās mājas” astaiņu un ķepaiņu uzturēšanā.
Sacensību dalības maksa/ziedojums jāveic līdz 11.maija 12:00 ziedojuma maksājuma saitē, kas norādīta, veicot reģistrācijas formas aizpildīšanu.
Līdzjutējiem un interesentiem pasākumā nav paredzēta ieejas maksa.
 
Pieteikšanās notiek līdz 11.maija 12:00, aizpildot anketu http://ej.uz/robins-meza vai rakstot uz e-pastu patversme@patversme.lv . Lūdzu sagaidiet apstiprinājuma e-pastu ar Jums piešķirto dalībnieka/komandas numuru.

Informācija dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties ar savu suni:

Sacensībās piedalīties ar savu suni varēs tikai tie dalībnieki, kuri sacensību norises dienā pie reģistrācijas varēs uzrādīt suņa pasi, kurā uzrādīts derīgs vakcinācijas datums.

Informācija dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties ar patversmes suni:

Sacensībās kategorijā “Es un patversmes suns mežā” ar patversmes suni varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri līdz sacensību dienai ir noklausījušies kinologa vadītu semināru “Labajās mājās” un ieguvuši brīvprātīgā palīga suņu staidzinātāja apliecību. Kategorijā “Komanda mežā ar suni” (ja tas ir patversmes suns) vismaz  1 dalībniekam ir jābūt ar minēto brīvprātīgā palīga apliecību. Pieteikšanās anketā jānorāda apliecības iegūšanas gads un mēnesis. Patversmes darbinieki nepieciešamības gadījumā patur tiesības mainīt suni un dot suni, kurš vairāk ir piemērots konkrētajam dalībniekam. Ja netiks norādīts patversmes suņa vārds – arī tad patversmes darbinieki dos suni, kurš vairāk ir piemērots konkrētajam dalībniekam. Ja uz vienu patversmes suni pieteiksies vairāki dalībnieki, tad priekšroka būs tam dalībniekam, kurš pēdējā mēneša laikā biežāk būs vedis pastaigā konkrēto patversmes suni.

Informācija dalībniekiem, kuriem ir 14 līdz 18 gadi:

Sacensībās piedalīties varēs tikai tie dalībnieki, kuri uz sacensībām būs ieradušies kopā ar vecākiem vai tie, kuri sacensību norises dienā pie reģistrācijas varēs iesniegt vecāku zīmi ar apliecinājumu, ka vecāki ir informēti par dalību šajās sacensībās. 

Informācija dalībniekiem līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot):

Bērni līdz 13 gadu vecumam trasē dodas tikai ar pavadoni.

Vecāki nes atbildību par bērniem līdz 18 gadu vecumam!

APBALVOŠANA

Katrā dalībnieku kategorijā apbalvos trīs labākos saskaņā ar rezultātiem. Noslēgumā būs loterija, kurā piedalīsies ikviens sacensību dalībnieks. Balvas tiks piešķirtas tikai tiem dalībniekiem, kuri atradīsies uz vietas. Ja balvas saņēmējs nebūs uz vietas, balva tiks izlozēta citam veiksminiekam. Būs patīkami pārsteigumi vēl daudziem dalībniekiem!

NOTEIKUMI TERITORIJĀ

Dalībnieki un atbalstītāji nedrīkst patvaļīgi pārvietoties pa patversmes telpām un teritoriju. Visiem suņiem ir jāatrodas pie pavadas – gan patversmes teritorijā, gan sacensību laikā mežā. Dalībniekiem jācenšas nepieļaut konfliktu starp savu suni un citu dalībnieku vai patversmes suņiem. Augumā mazus sunīšus sacensību laikā drīkst pārnēsāt tiem paredzētās somās. Atbalstītājiem un sacensību dalībniekiem jāievēro sacensību organizētāju norādījumi un izvietotie marķējumi.

Pilns sacensību nolikums tiks izsūtīts dalībniekiem kopā ar reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu. Ikvienam dalībniekam, sacensību dienā reģistrējoties sacensību startam, būs ar parakstu jāapstiprina, ka viņš ir iepazinies ar sacensību nolikumu, vērtēšanas kārtību, citiem noteikumiem un apņemas tos ievērot.

Ieskats 2023.gada “Robins mežā” pasākuma foto:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.625812446253894&type=3

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.