fbpx

Kima

Sveicieni no kaķenītes Kimas!

Pirms pusotra mēneša no Jūsu patversmes adoptējām mazulīti Kimu. Jau pēc pirmajām dienām Kima bija apradusi ar jaunajām mājām un sāka izzināt katru mājās stūri, lai atrastu labākās paslēptuves un ērtākās guļvietas. Kimai ļoti patīk spēlēties, visvairāk no rītiem un vakaros, kad visi ir mājās un ir jāpievērš mūsu uzmanība – tad viņa skrien no vienas istabas uz otru, it kā piedalītos ātruma sacensībās. Kimai ļoti patīk vērot un sekot līdzi ikdienas mājas uzkopšanas rituāliem – viņa ar lielu interesi vēro, kā mēs mazgājam traukus un seko ik uz soļa, kad tiek kārtota māja. No putekļu sūcēja gan Kimai vēl ir bail, tad viņa izvēlas drošāku paslēptuvi zem dīvāna. Kimas neiztrūkstoša ikdienas aktivitāte ir putnu vērošana aiz loga, jo, tomēr, mednieces instinkts ņem virsroku, uz tiem viņa ņurd un cenšas aizbiedēt, tādā veidā sargājot savu teritoriju. Kimai ir savs raksturs, rotaļu laikā viņa mēdz nedaudz izmantot kā zobiņus, tā nadziņus, bet kad viņai gribas mīļumu, tad saimniekiem dod arī bučas.

Paldies dzīvnieku patversmei “Labās mājas” par mūsu jauno ģimenes mīlulīti Kimu!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.