fbpx

Jaunā Robina skolas sezona 2024

Rīgas dzīvnieku patversme “Labās mājas” informē, ka sākot ar 2024.gada 1.martu tiek uzsākta jaunā Robina skolas sezona- patversmes suņu socializēšanas nodarbības.

Robina skolas misija ir veicināt patversmes suņu socializāciju un paklausību, tādējādi palielinot to izredzes atrast jaunus saimniekus. Robina skolas nosaukuma pamatā ir patversmes simbols – baltais sunītis Robins.

No 1.marta suņu saimnieku treneris Ivars Lielpēteris uzsāks darbu ar patversmes suņiem Mežapurva ielā 2, Rīgā. Ikviens interesents ir aicināts pievienoties Robina skolai- pieteikties brīvprātīgajam darbam ar patversmes suņiem speciālista vadībā. Tā laikā brīvprātīgie palīgi iegūs arī vērtīgu informāciju par suņu audzināšanas, psiholoģijas un socializācijas tēmām, kā arī varēs praktiski sniegt savu ieguldījumu, strādājot ar patversmes suņiem vai kucēniem.

Robina skolas nodarbības ir piemērotas iedzīvotājiem:

  • kuri vēlas nodarboties un kontaktēties ar suņiem;
  • kuri vēlas labāk saprast suņu psiholoģiju un uzvedību;
  • kuri vēlas lietderīgi pavadīt laiku un iegūt jaunus paziņas ar līdzīgām interesēm.

Robina skolas vadītājs – suņu saimnieku treneris Ivars Lielpēteris uzsāka darboties kā brīvprātīgais palīgs Juglas suņu patversmē 2006. gadā. Šobrīd vada suņu apmācību skolu ObiDog un vada ikmēneša seminārus brīvprātīgajiem palīgiem patversmes suņu staidzināšanā Rīgas dzīvnieku patversmē “Labās mājas”.

Robina skolai var pievienoties jebkurā brīdī un praktiskās darbošanās laiks tiks saskaņots individuāli. Vēlamais laiks- vismaz 1-2 reizes nedēļā pa 1-2 stundām, laika posmā 13:00-17:00 brīvdienās vai darba dienās. Sīkāka informācija par Robina skolu un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu patversme@patversme.lv

Dzīvnieku patversme “Labās mājas” ir suņu un kaķu patversme Rīgā. Šeit ir visaugstākie darbības kvalitātes principi un tā ir vienīgā dzīvnieku patversme Latvijā, kas darbojas tikai uz sabiedrības ziedojumu pamata, speciāli patversmes dzīvniekiem projektētā un uzbūvētā ēkā, kur pilnīgi visi ķepaiņi un astaiņi mīt iekštelpās.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.