fbpx

Čiepa (ex Marusja) iejutusies jaunajās mājās

Saņēmām sirsnīgu sveicienu no Čiepas jaunajiem saimniekiem!

Nu jau otro nedēļu mūsu ģimenei ir pievienojusies Marusja. Mēs gan viņai devām jaunu vārdu – Čiepa. Mums iet ļoti labi, Čiepa jau ir iepazinusi visu mūsu māju, visur kur var, jau ielīdusi un uzlekusi. Durvju rokturi viņai nav šķērslis. No rītiem un vakaros viņai parasti uznāk spēlēšanās oma un tad, nagiem slīdot pa grīdu, viņa skrien no lejas istabām uz otro stāvu. Ļoti mīļa, maza, eleganta kaķenīte, bet ar savu raksturu, kad apnīk glaudīšana, viegli ieķer vai iekož rokā. Vakaros viņa ieritinās gultas galvgalī un murrādama gaida saimniekus. Dzīvojam privātmājā un pēc kāda laika mēģināsim iepazīt arī āra teritoriju. Jau tagad, sēžot pie loga, Čiepai acis vien zib un aste kļūst divtik kuplāka.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.