fbpx

Gan mīļa bezgala, gan podus gāž :)

Pirms mēneša adoptējām Plūmi, ko pārsaucām par Mia jeb Mija. Viņa ir tieši tāds kaķu bērns kādu vēlējāmies – ļoti mīļa, labprāt draudzējas ar visiem cilvēkiem, ir ļoti draudzīga un labprāt ikvienam ciemiņam gatava pagulēt, ja ne klēpī, tad blakus pavisam noteikti. Viņai patīk, kad ņem rokās, vienmēr sagaidīs pie durvīm, kad nāksim mājās. Īsta mājas princese. 

Protams, bez nedarbiem iztikt nevar… Patīk gan naktī paskrāpēt kājas, pat ja neļauj, pacels segu un atgādinās par savu klātesamību. Ļoti interesē viss, kas atrodas virtuvē. Jo īpaši ēdams, to bez Mijas nogaršošanas paturēt nevar. Viņai ļoti patīk gāzt vāzes un plēst traukus. 

Mijas adopcija pavisam noteikti mājās ir atnesusi jaunu un ļoti pozitīvu enerģiju. No sirds sakām paldies! ?

P.S. Mija noteikti nepaliks viena. Parūpēsimies, lai rudenī būtu vēl kāds draugs vai draudzene. 

Laura, Andris un Mia

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.