fbpx

Ella iekarojusi visu sirdis

Gribējām pateikt paldies par foršāko kaķi pasaulē, kas mūsu ģimenē ienāca 10. februārī. No “dusmīgās māsas'”nepilnu divu nedēļu laikā mums ir atvērusies ļoti mīļa, kārtīga un zinātkāra kaķu meitene Ella jeb Ellīte. Mazā saimniece šiverē pa māju, visu izpēta, visur ielien un visu aposta. Jau ir iepazinusies ar savu vetārsti, jo paši neriskējām ar prettārpu tabletes iedošanu. Līdz ar viņu mājās ir ienākusi vēl vairāk mīlestības un jautrības!

Turpinājums pēc 3 nedēļām: Jau vairāk kā mēnesi esam burvīgā kaķu bērna Ellas jaunā ģimene! Burvīgs, zinātkārs un kārtīgs kaķēns, kas iekarojis mūsu visu sirdis. Paldies par iespēju viņu adoptēt!
Lai visiem patversmes iemītniekiem atrodas savas ģimenes!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.