fbpx

Ebija sūta sveicienu no savām mājām

Viņa gribēja šo sveicienu nosūtīt maķenīt agrāk, bet bija taču tik daudz darāmā – mājvietas un mājinieku iepazīšana, sadraudzēšanās ar mājas saimnieku – kaķi, sava “bara” noformēšana, žurku un putnu iztrenkāšana dārzā, suņu skolas apmeklēšana, “skaļākais rajona suns” statusa iegūšana, došanās darba gaitās uz biroju, dažādu labumu aprakšana dārzā, mežu pārgājieni, sabiedriskās dzīves apgūšana, jūras iepazīšana, mīļošanās, jaunu draugu iegūšana, našķēšanās, ceļošana, kāpšana kalnos un pat peldēšanās okeānā, tāpēc šis sveiciens pie jums nonāk pēc pusotra gada.

Vēlamies pateikt lielu jo lielu paldies Labo māju komandai par to, ka devāt mums iespēju tikt pie tik forša un mīļa kompanjona. 

Ja ir vēlme pasekot līdzi Ebīša ikdienas piedzīvojumiem un notikumiem, to var darīt viņas Instagram profilā: https://www.instagram.com/ebby_the_grey/

Ar sveicieniem,
Ebija, Elīna un Miķelis

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.