fbpx

Bella nu ir Stirna

Sirsnīgs sveiciens no Stirnas, kas sākotnēji bija Bella – pa šo gadu viņa ir izaugusi par brašu suņu jaunkundzi. Dzīvo pilsētas centrā, tiekas ar suņu draugiem (reizēm gan arī ar kādu saplēšas), apmeklē suņu laukumiņus, staigā pa kafejnīcām un kultūras pasākumiem, bet, protams, ļoti labprāt brauc izskrieties uz laukiem, ir sajūsmā par mežu, jūru un jo īpaši par rakšanu. Dievina bērnus un bērnu ratiņus, jo ir atklājusi, ka to apakšdaļā var atrast čiekurus un citas noderīgas lietas. Ir izskolojusies suņu paklausības skolā, bet ne visas prasmes vienlīdz labprāt pielieto dzīvē. Mīļākā spēle – meklēt noslēptus našķus. Ir sadraudzējusies ar vietējo kafejnīcu un veikalu darbiniekiem un vispār labprāt iet sabiedrībā.

Paldies no mūsu ģimenes par brīnišķīgo ģimenes papildinājumu!

Zane

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.