fbpx

Ārčijs hipnotizējot omītes…

Sveicieni no Ārčija saminiekiem! 

Ārčijs jaunajā vietā, Liepājā, jūtas labi, ir jau pieradis pie jaunajām mājām. Kad esam prom, dažkārt liekas, ka tornado ir bijis dzīvoklī, bet, kad ieslēdzam putekļu sūcēju, Ārčijam ir sajūta, ka jāizglābj visas savas mantiņas, pārnesot tās nedaudz tālāk no putekļu sūcēja. Pie mūsu mājām atrodas parks, kurā Ārčijs mēdz iegūt jaunus draugus, cenšamies viņu socializēt. Liekas, ka suns arī vairs tik ļoti nebaidās no citiem sugas brāļiem. Arčijs cenšas skoloties suņu skolā, kurā vadītāja konsultē mūs par mums esošajiem jautājumiem un bažām. 

Ārčijs ir brīnišķīgs ar maziem bērniem. Gadatirgos un tramvajos viņš hipnotizē tuvumā esošās omītes, lai tikai viņas pievērš viņam uzmanību, un, ja viņas vēl piešķir nelielu desas gabalu, tad Ārčijam ir laime pilnīga. 

Visā visumā Ārčijs ir brīnišķīgs suns, un būsim mūžam pateicīgi patvesmei “Labās mājas” par iespēju dot mājas mūsu labākajam daugam! 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.