fbpx

Agatiņu ar kārumiem var pierunāt pat gultā gulēt

Sveicieni jums no Agatas, tagad Mias!😊

Esmu iejutusies savās jaunajās mājās, bet vēl piesardzīga. Patīk mīļoties, pieglausties un ar dzijas kamoliem daudzīties.
Saimniekiem gan vēl vajag pacietību. Baidos no straujām roku kustībām, mīļojoties mēdzu ar ķepu iesist, kas ir sāpīgi viņiem.
Citreiz aiz mīlestības uzplūdiem mēdzu iekost, bet tas gan ir maigi.


Pirmās divas nedēļas pavadīju zem gultas. Un saimnieki līda paši  mani samīļot.🥰 Tagad mana mīļāka vieta ir gulēt uz palodzes. Gultā ielecu reti, saimnieki visādi cenšas mani pierunāt pat ar kaķu kārumiem – tie ir garšīgi un gultā arī man sāk patikt. 🙂
Žēl, kad neprotu cilvēka valodu un nevaru izstāstīt kas ar mani notika pirms nonācu jaunajās mājās.
Paldies jums” Labās mājas ” par visu rūpēm, mīlestību, siltumu, ko man devāt.😍😍😍😘😘🥰🥰🥰

Ar cieņu un mīlestību Mia 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.