Meklē mājas


Iepatikos? Zvani - 26617636

Mūsējie pavisam

Magda, Miška, Lāčplēsis – mūsējie pavisam

Lai arī patversme parasti ir vien pagaidu pieturas punkts pamesta, nevienam nevajadzīga dzīvnieka dzīves ceļā, trīs ņaudoši iemītnieki patversmē ir kļuvuši par “saviem”. Paši mīlam, rūpējamies, barojam, ārstējam un, ja arī uzrastos adoptētāji, kurus šie kaķi nesekmīgi gaidījuši gadiem, Magdas, Miškas un Lāčplēša mājas ir patversme. Lēmums, ka dzīvnieki paliek patversmē, netiek piedāvāti adopcijai, pieņemts, jo viņu gadu skaits jau mērāms padsmitos un dzīvniekiem ir hroniskas veselības problēmas. Tiesa, ņaudētāji nesēro patversmes sienās – uzturēšanās šeit ir labākais, ko viņi pieredzējuši, jo neviena no trijotnes dzīve pirms patversmes nav bijusi kaķa cienīga, turpretī patreiz pie vecīšu labklājības tiek īpaši piedomāts.

Ogļmelnā Magda palikusi pavisam viena pēc saimnieku nāves. Magda patversmes vidē nespēj atvērt sirsniņu cilvēkam – pieskarties un nopaijāt viņu var, bet ne iekarot kaķes uzticību. Citādi ogļmelnā kaķenīte ir mierīga, citus kaķus dievinoša mince. Domājams, ka dzimusi 2009.gadā. Patversmē no 2016. gada jūlija.

Miška ir melns, garspalvains runcis ar zaļām acīm. Komunikabls, draudzīgs un feins runcis, kurš dzimis 2007.gadā. Iepriekš dzīvojis lielā kaķu barā – tantiņa, kas bija izglābusi un vasaras mājiņā turēja 20 kaķus, nomira. Patversmē no 2013.gada 17.novembra.

Melnbaltais Lāčplēsis ir izbijis ielu kaķis. Savlaik it kā traumētais runcis tika atrasts Lāčplēša ielā un nogādāts patversmē, kur noskaidrojās – nevis traumēts, bet cilvēkiem ielu runcīša ziemas spelgonī palika žēl. Domājams, ka dzimis 2006.gadā. Patversmē no 2014. gada 16. februāra.