Zooekspo 2018. gada pavasaris

Viens no pavasara lielajiem un atbildīgajiem “Labo māju” darbiem ir piedalīšanās starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “PetExpo”, kas šogad notika 17. un 18. martā Ķīpsalā. Kā uzticamais “Labo māju” pārstāvis, bērnu draugs un acu “priecinātājs”, bija skaistā un labsirdīgā Dita. 11 mēnešus jaunā suņu meitene, kuras ceļš uz patversmi sākās pirms pāris mēnešiem Garkalnē uz ielas. Dita godam pildīja savus pienākumus un apzinājās savas lomas nozīmi izstādē, jo devās apsveicināties ar katru, kurš piestāja pie stenda. Pat tad, kad vēders jau bija pavisam pilns no cienastiem, kājas sagurušas un acis jau vērās ciet. Goda lieta bija ļaut katram sevi paglaudīt vai iemūžināt kopīgā foto.

Mums prieks, ka interese par patversmi ir liela, cilvēki vēlas uzzināt par brīvprātīgā darba iespējām, pastaigām ar suņiem. Redzam, ka cilvēki “Labās mājas” atpazīst, dalās iespaidos par kādu senāku vai jaunāku stāstu, kas dzirdēts masu medijos, ir aktīvi mūsu sociālo tīklu sekotāji un informēti par jaunumiem patversmes dzīvē.

Sirsnīgs paldies Latvijas Kinoloģiskajai federācijai par mums piešķirto iespēju ik gadus piedalīties starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “PetExpo”!

Gaidam visus ciemos “Labajās mājās”!