fbpx

Vēstule no Meda

Sveiki, mani mīļie patversmes draugi!

Jums raksta kaķis Medis. Jau ir pagājis vairāk nekā gads kopš esmu pamainījis dzīvesvietu, tāpēc vēlos pastāstīt, kā man dzīvē sokas.

Esmu ļoti apmierināts ar jaunajām mājām un saviem saimniekiem. Mani daudz un garšīgi baro, ļauj iet staigāties ārā un gulēt saimnieku gultā. Es uzvedos labi – nagus asinu tikai uz asināmiem, nezogu ēdienu no galda un spēlējos ar rotaļlietām, ko saimnieki man ir sagādājuši. Regulāri kopā ar saimnieci piedalos sapulcēs un palīdzu padarīt viņas prezentācijas interaktīvas un jautras. Mēs kopā klausāmies un vadām lekcijas, lai iegūtu augstāko izglītību, lai gan saimniece saka, ka kaķiem diplomus neizniedz.

Laiks skriet ārā medībās!
Lai arī patversmē man ir bijis labi, tomēr es novēlu katram tās iemītniekam atrast savas īstās mājas.

Medis

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.