Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Labdien!

Ikgadējie sveicieni no mīļkaķīša Vasīlija. Neticami, bet atkal gads ir pagājis.
Vasīlijam iepriekšējā gada oktobrī bija lieli pārdzīvojumi – operēja austiņas. Bija ieviesies polips, kas auga arvien lielāks. Apstaigājām vairākus dakterus un izlēmām par labu operācijai. Lāzeroperāciju veica Mazo Brāļu Hospitālī. Liels paldies dakterim, kas veica operāciju, viss izdevās labi, cerams, ka polipi neatkārtosies. Vasīlijs jūtas labi, bet vēl joprojām šo gadījumu nav aizmirsis un no rītiem , kad mēs dodamies uz darbu paslēpjas zem gultas…. Kaķi tiešām visu ļoti ilgi patur prātā. Kā parasti pieceļas kopā ar mums, protams pirmais izlec no gultas, pabrokasto, parunājas ar mums, bet tiko redz, ka es drīz došos prom, palien zem gultas. Es viņam katru rītu stāstu, ka kaķis ir drošībā, viss ir labi, bet viņš tomēr izvēlas paslēpties, lai man neienāk prātā viņu kaut kur vest!
Vispār , ja kādam kaķītim ir līdzīgas problēmas, es ieteiktu šo lāzeroperāciju. Tas noteikti nav lēti, bet, ja saimnieki var atļauties, kaķim tas ļoti palīdz. Mūsu gadījumā polipi sākās no neliela punktiņa vienā ausī, un nedaudz vairāk kā gada laikā saauga abās ausīs. Mēs saprotam, kā dakteris teica, ir iespējama atkārtošanās, bet šobrīd viss ir labi. Ļoti ceram, ka tā arī būs un Vasīlijam nebūs vēl kādi pārdzīvojumi. Tagad jau arī ik pa trīs mēnešiem braucam pie daktera tīrīt austiņas, jo daudz sakrājas sērs.
Neskatoties uz visiem pārdzīvojumiem, ko kaķītim esam sagādājši, viņš mūs ļoti mīl. Guļ kopā ar mums uz sava spilventiņa, grib, lai viņu mīļo. Vakaros pie loga gaida mājās un skrien pretī. Tad mums ir savi vakara rituāli. Mēs ar viņu vienmēr sarunājamies un es esmu pārliecināta, ka viņš mūs ļoti labi saprot.
Cerams, ka arī veselība mūs nepievils!
Pielikumā mūsu bildītes. Vienā Vasīljs pārbauda, vai labi tiek iepakots slēpošanas inventārs un otrā, vai viss kārtībā ar vasaras sporta veikborda inventāru.

Vēl par Vasīlija gaitām varat lasīt te!

IMG_0053

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv