Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Labdien!

Gribējām pastāstīt par kaķīti Vasīliju, ko pirms gada 2.augustā panēmām no jūsu patversmes. Viņš tiešām ir īsts mīļkaķītis. Tā kā nezinām , kā viņam klājies iepriekšējā dzīvē, nevaram saprast, kāpēc viņš ir tāds nemierīgs. Pa istabas grīdu pārvietojas tikai skriešus. Labāk patīk pārvietoties pa galdiem, krēsliem u.c. Pie mums tas arī ir atļauts, kaķis var kāpt, kur grib un brīvi gulēt uz galda. Pagājušajā gadā viņš kādIMG_0969u laiku gulēja uz plīts noliktajā pannā.

 

Vasīlijs ir ļoti gudrs un paklausīgs kaķis, pa visu šo laiku pastrādājis tikai vienu nelielu blēņu – paasināja nagus pie velosipēda riepas. Bijām domājuši, ka Vasīljs no pavasara arī dosies ārā pastaigāties pa pagalmu. Mēs dzīvojam pirmajā stāvā un mums ir ierīkotas durtiņas kaķim. Dažas reizes arī kopā ar Vasīliju izgājām ārā, bet viņš bija ļoti satraukts. Uzskrēja kokā, ātri lejā, paslēpās zem automašīnas. Mums radās sajūta, ka viņš grib iet ārā, bet izgājis jūtas vīlies, jo ārā nav tā kā viņš iedomājies. Varbūt domāja, ka aiz durvīm ir viņa iepriekšējās dzīves pagalms… Pagaidām ārā nelaižam, pats arī īpaši negrib. Pie mums mājās ir ļoti mierīgi, esam tikai mēs –divi pieauguši cilvēki, nekad nekādu skaļu, vai satrauktu sarunu, ar kaķīti un savā starpā tikai mīļas sarunas, bet Vasīlijs tāds satraukts. Domājam, ka tas no vairākkārtējas dzīves vietas maiņas. Dzīvoklī arī ik pa laikam maina savu guļvietu, mēdz iekārtoties visdažādākajās vietās. Vienu laiku, gan gulēja pie mums gultā uz spilvena, bet tikai tad kad viņu īpaši paicināja nākt gulēt. Tagad vairs negrib. Vakaros , kad vairākas reizes paaicinu, nāk pagulēt man uz krūtīm. Rokās vai klēpī negrib, kad pieiet viņam klāt , kāpj uz pleca –opā! Tad īsu brīdi jāpanēsā pa istabu. Mīlkaķītis!!!!
Bijām pie daktera sapotēties. Izrādījās, ka kaķītim ir zobakmens, vedām uz zobu tīrīšanu. Pēc tīrīšanas mums teica, ka viņam zem mēles esot kaut kāds izaugums. Dosimies atkal pie daktera skatīties, kas par lietu. Ļoti ceram, ka nebūs nekas ļoti slikts.

Kā jau iepriekš rakstīju -nezin kāpēc Vasīlijs vienu laiku bija iecienījis pannu, tad bilde ar apliecinājumu, ka kaķim vislabākā vieta ir uz gada (viņš nekad neko neapgāž !)

IMG_1121

Tā nu arī īsumā esam pastāstījuši par mūsu kopīgi nodzīvoto gadu!

 

Par Vasīlija pirmajām dienām mājās var lasīt šeit: https://patversme.lv/vasilijs-2/

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv