Vasaras suņu skoliņas noslēgums!

Šovasar pārtikas interneta veikals “Barbora” sadarbībā ar dzīvnieku patversmi “Labās mājas” īstenoja vēl nebijušu sociālās atbildības iniciatīvu – Vasaras suņu skolu bērniem kopā ar pieredzes bagāto kinologu Ivaru Lielpēteri.

Pasākumu laikā bērni varēja iepazīt dzīvnieku patversmes iemītniekus, apgūt noderīgas zināšanas par drošību suņa tuvumā mājās un uz ielas.

Kā arī berni saņēma praktiskus padomus par mājdzīvnieka uzņemšanu ģimenē un aktīvi pavadīja pēcpusdienu brīvā dabā, dodoties pastaigā pa mežu ar četrkājainajiem mājas mīluļiem.

Vasaras suņu skolas nodarbības dzīvnieku patversmē “Labās mājas” noslēdzās otrdien, 24. augustā, un tās sniedza iespēju vairāk nekā 80 sākumskolas vecuma bērniem pavadīt vasaras brīvlaiku produktīvi un lietderīgi, apgūstot drošu komunikāciju ar suni. To pasākumu dalībniekiem klātienē izklāstīja un uzskatāmā veidā demonstrēja pazīstamais kinologs Ivars Lielpēteris kopā ar savu uzticamo draugu, Džeka Rasela šķirnes kucēnu Obi. Dienas gaitā neiztrūka arī gardas uzkodas, fotografēšanās prieki, dāvanas un atraktīvi konkursi ar virkni noderīgām balvām, kas bērnu ciemošanos dzīvnieku patversmē padarīja divtik īpašu.

No sirds priecājamies par iespēju dzīvnieku patversmē īstenot vēl nebijušu pasākumu sēriju, kas bērniem jau no mazotnes māca uzņemties atbildību par suni un prast ar to pareizi komunicēt. Šāda iniciatīva “Labajās mājās” norisinājās pirmo, taču esam droši, ka ne pēdējo reizi, un lielu paldies par to sakām interneta veikalam “Barbora”, kas mums palīdzēja aktualizēt jautājumu par dzīvnieku labturību arī pašiem jaunākajiem četrkājaino mājas mīluļu draugiem saprotamā un saistošā veidā. Ticam, ka zinātkārie bērni gūtās atziņas liks aiz auss un izmantos, lai nākotnē veidotu labāku un empātiskāku sabiedrību mums visapkārt, jo tieši tāds ir mūsu darba mērķis.