Laimīgie stāsti

Tobis un Sāra

Vēstule no Tobja un Sāras (ex Zīles):

30.01. devāmies uz savām jaunajām mājām Baldonē. Tagad mums ir liela ģimene, sava privātmāja un milzīga teritorija, kur katru dienu izskraidīties no sirds patikas. Esam pievienojušies 2 ķepaiņu kompānijai un ieguvuši jaunus draugus – suni Oliveru un kaķi Fidžeraldu. Arī Olivers ir bijis ”Labās Mājas” iemītnieks pirms 3 gadiem – tāpēc viņš mūsu prieku saprot vislabāk. Līdzko ieraugam Fidži, mēs uzreiz gribam spēlēties, taču Fidžis ir ļoti piesardzīgs un vēl nesaprot mūsu lielo interesi par viņu. Mēs gribam draudzēties! Bet viņš vēl nav gatavs. Laikam ir vajdzīgs laiks…Tas nekas, gan ar laiku arī ar viņu spēsim sadraudzēties! 

Pa šo laiku esam sastrādājuši dažādus nedarbus, taču esam bijuši arī paklausīgi mīluļi mūsu ģimenei. Saimnieki mums nopirka rotaļlietas, ar kurām spēlēties, lai nebūtu jāgrauž, kas cits, kas atrodas mājās. Jo grauzt mums patīk ĻOOOOTI! No paša sākuma mantiņas likās interesantas, taču nepagāja ne nedēļa kā bumbiņas ir kaut kur pazudušas un arī pārējās mantas sagrauztas. 
Gandrīz katru rītu un vakaru kopā ar saimnieku dodamies garās pastaigās, pēc kurām esam ļoti noguruši un viss ko gribam ir tikai gulēt. Bet visvairāk mums patīk kopā ar Oliveru spēlēties un kārtīgi iztrakoties sniegā.  

Un vispār, saimnieki mūs ļoti mīl! Kad no rīta esam ļoti priecīgi, tad lecam saimnieku gultā un iekārtojamies pa vidu. Tā ir īsta un abpusēja laimes sajūta!
Sveicieni visiem mūsu draugiem ķepaiņiem un “Labās mājas” komandai!