“Labās mājas” lūdz atbalstu pandēmijas laikā

Reaģējot uz finanšu grūtībām, dzīvnieku patversme “Labās mājas” ir uzsākusi ziedojumu vākšanas kampaņu “Tagad tu saproti” ar mērķi piesaistīt vismaz 3500 EUR mēnesī, lai varētu turpināt savu darbību. Pandēmijas laikā patversmes ienākumi samazinājušies par 40%, kas ir dramatisks kritums patversmes ienākumos un apdraud tās pastāvēšanu.

Laikā, kad ikviens no mums uz savas ādas izjūt sociālās izolētības realitāti un vientulības sajūtu, kas nav sveša arī patversmē mītošajiem dzīvniekiem, kampaņa “Tagad tu saproti” ar humora pieskaņu aicina ikvienu iejusties dzīvnieku ādā un apzināties, cik neatsverama nozīme viņu dzīvēs ir patversmei. Pandēmijas laikā mēs, cilvēki, esam spiesti palikt mājās un sadzīvot ar jaunajiem apstākļiem, savukārt pilsētvidē dzīvojošajiem dzīvniekiem – gan mājdzīvniekiem, gan patversmes dzīvniekiem aicinājums #paliecmājās ir dažkārt vientuļa ikdiena, nevis neierasti apstākļi. Lai vairotu pozitīvas emocijas, kampaņas ietvaros dzīvnieki asprātīgā veidā iepazīstina cilvēkus ar to, ko nozīmē ilgstoši būt četrās sienās, tādēļ “Tagad tu saproti” ir izvēlēts par kampaņas saukli. Lai dzīvnieku humoru iztulkotu cilvēkiem saprotamā veidā, ziedojumu vākšanas kampaņā iesaistījušies arī Latvijā labi zināmi komiķi, kas piedalās gan reklāmas materiālu izstrādē, gan veicina kampaņas publicitāti.

Kampaņas “Tagad tu saproti” virsmērķis ir finansējuma piesaiste, lai nodrošinātu patversmes uzturēšanu. “Labo māju” vidējie ikmēneša uzturēšanas izdevumi veido ne mazāk kā 12 000 EUR.

Tā kā patversmes atbalstītāji ikdienā nodrošina “Labās mājas” ar dzīvnieku barību un ikdienas precēm, kampaņas “Tagad tu saproti” mērķis ir vērst ziedotāju uzmanību uz patversmes izdevumu pozīcijām, kuru segšanai nepieciešami finanšu līdzekļi, īpaši – patversmes darbinieku algu nodrošināšanai.

“Ikviens patversmes darbinieks ir šeit, jo izjūt īpašu misiju palīdzēt nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, turklāt pamesto un vientuļo četrkājaiņu dzīvesstāsti ne vienmēr dara darba ikdienu vieglu. Tas būtu neizsakāms zaudējums, ja patversme vairs nespētu samaksāt algu kādam no šiem sirds cilvēkiem,” skaidro patversmes “Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa. 

Lai atvieglotu ziedošanas procesu, “Labās mājas” ir parūpējušās par pieciem dažādiem ziedošanas veidiem, tostarp arī regulārā maksājuma iespēju dažādu banku internetbankās, kas ļauj atbalstītājiem reizi mēnesī automātiski pārskaitīt izvēlēto maksājuma summu. 

Kā tu vari palīdzēt?

  • uzstādot regulāro maksājumu, piemēram, Citadele bankas internetbankā
  • veicot bankas pārskaitījumu, izmantojot “Labo māju” rekvizītus,
  • veicot ziedojumu vietnē ziedot.lv
  • zvanot pa ziedojumu tālruni 90006687, noziedojot 1,42 EUR (+PVN)
  • veicot ziedojumu, izmantojot PayPal kontu

Kampaņa “Tagad tu saproti” tapusi ar brīvprātīgu patversmes draugu atbalstu, tāpēc “Labās mājas” izsaka īpašu pateicību: reklāmas aģentūrai “Not Perfect”, kas gatavoja kampaņas radošo konceptu, vizuālos materiālus un video, skaņu ierakstu studijai “Mute”, video aizkadra balsij Kalvim Troskam un apvienībai “Comedy Latvia” kā arī informatīvajam atbalstītājam – bankai “Citadele”.

Vairāk informācijas par ziedošanas iespējām var atrast šeit.

Informācija medijiem:
Liene Šternberga
Kampaņas “Tagad tu saproti” vadītāja
Tālr.: +371 29497815
E-pasts: patversme@patversme.lv
www.patversme.lv