fbpx

Sveiki! Vau!

Dīva (Sīkās meitiņa) jaunajās mājās jūtas ļoti labi un mājinieki ir laimīgi ar tādu mazu prieka spridzeklīti! ? 

Dīva ir aizņemta, rokot bedres, ķerot vēja mestās lapas, skrienot pēc mantas vai bumbiņas un darot palaidnības. Dīvai ļoti patīk ūdens spēles, būt klēpī un mazliet uz dīvāna, kur saimnieki neļauj, bet, kad nāk bučoties, tad jau mazliet var. ?

Mācāmies socializēties, bet Dīva ir ļoti bailīga un par visu nezināmo rej, bet ejam pie kinologa un ar to strādājam. Drīz iesim kucēnu skolā manieres apgūt, kaut gan -Sēdi, mazliet -Šurp un -Fu komandas atpazīst un klausa (kad nav ļoti aizņemta).

Savas vietiņas Dīvai ir, bet mīļākā vieta ir zem cepeškrāsns skapīša, kur noslēpjas un visus vēro.Pagaidām vēl knapi var ielīst, bet drīz jau būs jāmeklē jauna vieta :))

Sveicina Dīva ar ģimeni

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.