fbpx

Sveicieni no Lenijas un viņas jaunās ģimenes

Leniju iesaucām par Lenī. Viņa jau mēnesi ir pie mums.
Esam ļoti pateicīgi, ka liktens un sagadīšanās mūs ir saveduši kopā. Jau kādu laiku bijām tieši rižas kaķenītes meklējumos un tad pēkšņi sociālajos tīklos ieraudzījām viņu, tik skumīgu, ka sirds sažņaudzās un nolēmām – braucam skatīties un vest mīlulīti mājās.

Jau uzreiz, kad atvedām mājās, Lenī bija tik ziņkārīga, ka izlīda no kastes un sāka apkārtnes iepazīšanu. Tik daudz interesanta un jauna ko atklāt. Protams, bailīga, bet ziņkāre ņēma virsroku. Pirmās divas nedēļas novērojām, ka vakaros, kad paliek tumšs, viņa paliek tāda tramīga, un sajūta, ka baidījās pati no savas ēnas. Mēģinājām viņu lieki nesatraukt, un pārdzīvot šo laiku. Tagad jau viņa jūtas ļoti droša un satraukums vairs nav manāms.


Lenī ir tik mīļa kaķenīte, kādu vispār ir grūti iedomāties. Dauzonīga, rotaļīga, maiga, labprāt izvēlas cilvēka tuvumu, kad laižas miegā. Jau pirmajā naktī gulēja gultā blakus zem segas, uz galvas, uz kakla uz kājām – visur ka tik tuvāk mums! Jau šobrīd ir izveidojies rituāls katru rītu katru mājinieku samīļot, kad ceļamies augšā. Un jau mierīgi esam viņai nogriezuši nagus, paklausīga, jo sajūta, ka saprot, kas jādara, tas jādara.

Milzu paldies no visas ģimenes par šo laimes un prieka kamoliņu!!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.