Svarīgi! Izmaiņas patversmes darba kārtībā!

Laikā, kad valstī valda COVID-19 ieviestās sankcijas, patversme “Labās mājas” turpina darboties un rūpēties par bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem. Lai arī mēs turpmāk varētu strādāt, lūdzam būt saprotošiem un ievērot patversmes darba kārtībā ieviestās izmaiņas:  
* Patversmes apmeklējumu un dzīvnieku adopciju iepriekš telefoniski jāsaskaņo.

*Ierodoties patversmē, sejas masku lietošana un roku dezinfekcija obligāta.
*Suņu pastaigas netiek atceltas.  Ierodoties uz pastaigu, jāseko patversmes teritorijā izvietotajām norādēm, iekštelpās neieejot.
*Braucot apskatīt, adoptēt dzīvnieku, patversmes iekštelpās drīkst doties tikai 2 cilvēki.
*Ekskursijas, saliedēšanās pasākumi, dzimšanas dienas ballītes un citi pasākumi šobrīd patversmē netiek rīkoti.
*Tādus ziedojumus kā segas, dvieļi, palagi u.tml. šobrīd nepieņemam.

Ieviestās izmaiņas ir spēkā līdz 6. novembrim.

Valstī esošās COVID-19 situācijas ietekmē ir samazinājušies patversmei saziedotie līdzekļi. Taču ēšanu, apkopi, ārstēšanos un siltumu ziemā neviens nav atcēlis, un patversmes darbs turpina ritēt savu gaitu – tiek aktīvi uzņemti, aprūpēti un piedāvāti adopcijai gan suņi, gan kaķi. Tāpēc lūdzam patversmes darbību atbalstīt ar finansiālu ziedojumu, ziedojot uz Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupas Swedbank kontu: LV95HABA0551003865018.

Uz laiku esam arī pārtraukuši mantisko ziedojumu pieņemšanu, taču izņēmums ir profesionālie kaķēnu konservi, cementējošās smiltis un svaigas vistas, kas patversmei patreiz ir ļoti nepieciešami.

Ļoti novērtēsim jebkuru atbalstu šajā grūtajā brīdī! Paldies!