fbpx

Sūzei ķēde ir pagātnē

Suze ir mājās jau iejutusies, izvēlējusies sev saimnieku (galveno kasītāju), vietu dīvānā un mīļāko pastaigu maršrutu. Jā, jā, pastaigas vada Suze! Vislabākais, protams, ir Ziedoņdārza suņu laukums, kur izskrieties un saošņāties ar sugas brāļiem un māsām.
Suze ir arī izvēlējusies ko ēst jaunajās mājās. Un tā ir vistas fileja, vārīta kopā ar rīsiem. Pirmais kumoss noteikti jāēd no saimnieces rokas, ne bļodas. Sausā barība un konservi lai paliek pagātnē, tāpat kā ķēde un patversme.
Un vēl… Kas ir ar tām bumbām? Tas Suzei nekādi nav saprotams, kāpēc kaut ko met uz viņas pusi. Un kāpēc atņem, ja izdodas bumbu saplosīt.
Bet mūsu pirmie mājdzīvnieki-pundurtruši gan Suzei vēl ir pavisam neizprotami, tāpēc ir pat mazliet bail. Truši sēž, skatās uz Suzi, sazin ko domā. Un tad lec un skrien. Labi, ka viņus neinteresē Suzes vērtīgais jaunieguvums- jēra kāja!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.