Laimīgie stāsti

Stella

Sveiki!

Tieši pirms nedēļas no jums adoptējām mazu kunkulīti – Stellu. Mazu, skaistu kaķenīti, kas it nemaz nebija pieradusi pie cilvēka pieskārieniem, uzmanības un mīlestības. Nu ir pagājusi nedēļa, kopš mazā ir ar mums un varam teikt, ka Stella ir ārkārtīgi priecīga, krietni drošāka un par visu visvairāk mīl rotaļas un mīļošanos ar cilvēkiem.

Protams, kā jau mums katram, arī Stellai ir apslēptie talanti. Stella ir dzimusi dārzniece un aizkaru mērītāja no grīdas līdz pat pašiem griestiem. 🙂

Paldies jums par mūsu mazo lielo mīlestību!

TURPINĀJUMS pēc diviem mēnešiem – Stella nu jau ir paaugusies un sūta jaunus sveicienus:

Nupat Stella nosvinēja savu 5 mēnešu jubileju, un droši varam teikt, ka tie, kas Stellu pazīst, var teikt – viņa ir viena dikti laimīga kaķu dāma.

Mūsu kaķenīte pavisam noteikti ir pati lielākā mūsu mīlestība, lai gan noteikti brīžiem viņa vairāk līdzinās sunītim, ņemot vērā, ka pastaigas tiek pieprasītas kā no rīta pēc konservu paēšanas, tā arī pusdienlaikā un vakarā. Pastaigas noteikti ir Stellas mīļākā dienas daļa, jo ir iespēja gan rāpt pa kokiem, gan izdzenāt vārnas pa pagalmu, gan ķert vēja pūstās lapas.

Skaļā murrāšana, aizkaru pārmērīšana no pašas apakšas līdz pat griestiem, sprinta skrējieni, lai iekļūtu kādā no skapjiem, kā arī mantu dzenāšana pa māju nav beigusies, bet gan ar katru dienu pārsteidz arvien vairāk. Protams, ka diena nav diena, ja nav izdarīti vairāki nedarbi, bet ko tad mazam padarīsi