Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas noskaņās

Tūlīt, tūlīt jau oktobris klāt un attiecīgi 4. datums, kad visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Lai arī sākotnēji šī diena asociējās ar aicinājumu aizsargāt izzūdošās savvaļas dzīvnieku sugas, mūsdienās dzīvnieku aizsardzības ideja ir paplašinājusies un tā attiecas uz visiem dzīvniekiem. Šī diena tiek pavadīta labestības un līdzcietības pret visiem dzīvniekiem zīmē.

Mums atgādina vienmēr būt iejūtīgiem un palīdzēt tiem, kuri paši nevar sev palidzēt, celt gaismā problēmsituācijas un tās risināt.

Oktobris iecilpo dzīvnieku aizstāvības akcijas “Mēnesis sprostā” noskaņās. Akcijas mērķis – aizliegt kažokzvēru audzēšanu Latvijā. Lepojamies, ka ir biedrība “Dzīvnieku brīvība”, kas ikdienas nenogurstoši strādā un cīnās, lai izglābtu simtiem tūkstošu dzīvnieku no nevajadzīgām ciešanām elitāras (?) greznības dēļ. Jo ikviena radība ir pelnījusi dzīvi bez ciešanām. Akcija guvusi plašu sabiedrības atbalstu – cilvēki iestājas par labāku dzīvi dzīvniekiem, par labāku nākotni mums kā humānai sabiedrībai, kur līdzcietība ir svarīgāka kā vēlme šiki apģērbties.

Sveicam visus dzīvnieku draugus un aizstāvjus tuvojošajā Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā! Aicinām vienmēr palīdzēt tiem, kuri paši sev nevar palīdzēt, būt atbildīgiem un drosmīgiem dzīvnieku vārdā!