Sporto un atbalsti patversmes “Labās mājas” iemītniekus

Dzīvnieku patversme “Labās Mājas” un organizācija “Dabas Sporta Zāle” 30.jūlijā plkst. 13 aicina uz labdarības sporta pasākumu patversmes teritorijā (Juglas ielā 18F, Rīgā), lai kopā vingrotu, skrietu, atbalstītu patversmes ķepaiņus un iegūtu pozitīvas emocijas.

Sportiskās sestdienas ietvaros būs iespēja piedalīties nodarbībā “Stiepšanās un atjaunošanās”, kas ir vērsta uz muguras, vēdera preses un ķermeņa dziļās muskulatūras nostiprināšanu. Treniņš sevī ietvers spēka, stiepšanās un līdzsvara vingrojumus. Ikviens dalībnieks tiek aicināts uz nodarbību ņemt līdzi arī paklājiņu un dvieli. Pēc tam varēs doties jaukā pastaigā pa mežu ar kādu no patversmes suņukiem.

Ja ir vēlme izvingroties, palīdzēt ķepaiņiem, pavadīt laiku jaukā kompānijā un iegūt labas emocijas, tad ikviens ir laipni aicināts ierasties uz labdarības sporta pasākumu šo sestdien, līdzi ņemot nelielu ziedojumu, kas ir paredzēts patversmes zvēriņiem.

“Dabas Sporta Zāle” ir organizācija, kas veido un vada bezmaksas nodarbības cilvēkiem brīvā dabā. Organizācijas komandu veido pozitīvi domājoši cilvēki, kurus vieno kopīga ideja par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

13833560_10204637556378268_1488043451_o