fbpx

Sofīte iedzīvojas un dziedē sirdis

Sveicieni “Labās mājas” kolektīvam no Sofijas! Ir jau mēnesis nodzīvots Purvciemā. Pirmo nedēļu Sofija spēlēja paslēpes un dzīvoja drošā vietā dīvāna kastē. Tagad viņa labprāt spēlē futbolu ar tenisa bumbiņu un vislabprātāk pavada dienas uz palodzes.

Komunikācija joprojām notiek ar distanci, tomēr dīvāna kastē vairs nav jāslēpjas. Pēdējā nedēļā Sofīte jau sēdās uz dīvāna blakus, lai vērotu kā cilvēks skatās TV. Pozēt foto vēl negrib, bet redzams, ka ir iedzīvojusies. Ēd labi, kastīti izmanto priekšzīmīgi, kontrolē visu, kas notiek dzīvoklī un spēlējas gan savā nodabā, gan ar cilvēku.

Paldies Jums par Sofiju! Pārsteidzoši un acīmredzami Sofijas klātbūtne iedvesmo mūsu mammu un viņu abu komunikācija uzlabo mammas veselību un dzīvesprieku. Paldies! ❤

Jauna ziņa pēc dažiem mēnešiem:

Sūtu Jums visiem sveicienus no Sofijas.  Tagad Sofijai ir savs novērošanas postenis uz balkona. Ļoti veiksmīgi mums izdevās uzlikt īpašo kaķu tīklu, lai Sofija var novērot putnus un visus citus apkārtnē. Redzams, ka esam trāpījuši mērķī, jo katru rītu Sofija pieprasa (vairs nebēg, bet uzstāj!) atvērt balkona durvis un dodas rīta vērojumos. Visi esam priecīgi par savstarpējo saprašanos. Sofija jūtas labi, ir apetīte. Labprātāk viņa kontaktējas no neliela attāluma, taču soli pa solim esam ceļā uz savstarpēju uzticēšanos (kamēr vien nav jāapgriež nadziņi…).

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.