fbpx

Simba

Rudbaltais, garspalvainas kaķu vīrs Simba patversmē nonāca īpašnieka vests – izbraucot no valsts. Skaistais runcis šo nodevību pirmajās dienās ļoti pārdzīvo, tāpēc pagaidām vēl nespējam viņu raksturot. Pats īpašnieks Simbu pieteica kā adekvātu mājas kaķi ar stabilu psihi, bez agresijas izpausmēm.

Tas, ko no savas puses jau šobrīd varam piebilst: jaunajiem saimniekiem,  konsultējoties ar savu veterinārārstu, būs jāizlemj ar kādu barību runci barot: pusmūža dzīvniekiem piemērotu vai diētisku, jo Simba ir par smagu (roka neceļas par skaistuli rakstīt “par resnu”) – viņa svars ir 10,3 kg. Liels un smags runcis skaisti “izskatās” tikai līdz brīdim, kad var sākties veselības problēmas, savukārt tās var ietekmēt dzīvnieka mūža ilgumu…

Simba ir 8 gadus vecs, dzīvojis dzīvoklī, nav komunicējis ar maziem bērniem un  par sugasbrāļu, arī suņu esamību šajā pasaulē, šķiet, uzzinājis tikai patversmē. Līdz ar to mēs sliecamies domāt, ka kaķis būs piemērots dzīvei ģimenē bez maziem bērniem un citiem mājdzīvniekiem.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.