Labdarības akcijas #laibigbankziedo laikā savākti 15 000 kg apkures granulu patversmes dzīvnieku siltumam

Labdarības akcijas #laibigbankziedo laikā vairāk nekā 2000 sociālo tīklu lietotāju ar savu un mājdzīvnieka selfijiem atbalstījuši 15 000 kg granulu ziedojumu „Labajām mājām”. Tas nodrošinās siltumu patversmei, kurā ik dienu dzīvo vidēji 150 pamestu mājdzīvnieku.

„Lai patversmes 1000 kvadrātmetru plašās telpas uzturētu 15 grādu siltumā, dienā vajag vairākus desmitus kilogramu granulu. Tāpēc jau otro gadu BIGBANK aicina sociālo tīklu entuziastus publicēt bildes ar mājdzīvniekiem, tā atbalstot apkures granulu ziedojumu “Labajām mājām”. Arī šogad kampaņa izpelnījās lietotāju uzmanību un trīs dienu laikā “saziedoja” vajadzīgo summu,” atklāj BIGBANK AS Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš.

„Patversmes darbs ir atkarīgs no līdzcilvēku izpratnes par tās darbinieku ikdienu. Lai parūpētos par dzīvniekiem, nepieciešama pārtika, rotaļlietas, ūdens, elektrība, siltums, kā arī speciālistu atbalsts. BIGBANK dāvinājums ik gadu atvieglojis rūpes par dažādām izmaksu pozīcijām – šogad apkures granulām. Tomēr vēl būtiskāks ir plašais akcijas dalībnieku loks, kas, pateicoties akcijas atgādinājumam, nolemj ziedot arī paši,” papildina Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

BIGBANK atbalsta dzīvnieku patversmes jau septīto gadu, un akcija #laiBIGBANKziedo notiek otro reizi. Tās mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem, kā arī atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas”, aicinot sabiedrību līdzdarboties. Par katru lietotāja ievietotu selfiju ar mirkļbirku #laiBIGBANKziedo, BIGBANK ziedo patversmei 10 kg apkures granulas, kopumā 3000 eiro apmērā. Pateicoties ziedotāju aktivitātei, noteiktais bilžu apjoms ir savākts, un kampaņa ir slēgta līdz nākamajam gadam.

Attēlu galerija: http://failiem.lv/u/orxihia