PURINA buss braukā pa Latviju, vācot dzīvnieku patversmēm vajadzīgas lietas

Kastes ar vecām segām, barības iepakojumi, avīžu ķīpas un neizmērojams sirds siltums – jau pirmajā kampaņas nedēļā Latgales pilsētās mājdzīvnieku barības ražotāja PURINA aicinājumam ziedot dzīvnieku patversmēm atsaukušies simti cilvēku. Atsaucība ir bijusi tik liela, ka īpaši marķētajā mikroautobusā pat nav pieticis vietas visam saziedotajam, līdz ar to PURINA nolēmusi par papildus transporta piesaisti.

Akciju ar lielu entuziasmu atbalsta arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, to skaitā raidījuma SuperBingo un Dinamo Rīga seja Armands Simsons, kurš šai labdarības akcijai pat nofilmējies īsā video rullītī.

Šonedēļ PURINA buss turpina savu tūri pa Kurzemes pilsētām, savukārt no 23.līdz 25.oktobrim būs atrodams arī Rīgā – nepalaid garām savu iespēju palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem un viņus sasildīt! Atgādinām, ka visi akcijas dalībnieki saņem arī piemiņas veltes no PURINA – barību mājdzīvniekiem vai arī dažādus noderīgus suvenīrus. Pievienojies akcijai un pastāsti par to arī citiem, sociālajos tīklos publicējot ierakstus ar tēmturi #SeguBuss.

Vairāk par PURINA segu busa maršrutu uzzini šeit: http://www.delfi.lv/mansdraugs/saimnieku-skola/46565007_purina-busins-brauka-pa-latviju-vacot-dzivnieku-patversmem-vajadzigas-lietas

Video – Armanda Simsona aicinājums: http://www.delfi.lv/video/dzivesstils/purina-segu-busins-gust-neticamu-atsaucibu-visa-latvija.d?id=46612093