RTU radošais labdarības projekts “Celsim suņu mājas!”

Jau otro gadu, RTU Dizaina Tehnoloģiju institūts organizē labdarības pasākumu ar mērķi palīdzēt mūsu mazajiem četrkājainajiem draugiem dzīvnieku patversmē „Labās mājas”.

Pagājušajā gadā RTU DTI pasniedzēji un studenti sadarbība ar Valkas novada biedrības “Kastanis” daiļamatniecēm veidoja ar rokām tamborētus paklājus dzīvnieku patversmei “Labās mājas”. Savukārt šogad, turpinot sadarbību ar  dzīvnieku patversmi, tika izgatavotas krāsainas suņubūdas, palīgā pieaicinot Strazdmuižas internātskolas skolēnus.

Izsakām pateicību SIA Tikkurila par skaistajām krāsām, ar kurām bērni kā profesionāļi apgleznoja jaunās mājas, SIA Latroof Ltd. par jumtu segumu, kas noklās ne vienu vien suņu mājas jumtu, SIA Depo DIY, kuri nodrošināja ar krāsošanai noderīgajiem materiāliem, kā arī liels paldies Fazer, kuru saldumi palīdzēja uzturēt možu garu šajā saulainajā marta dienā, kad bērni, skolotāji, pasniedzēja un studenti ne tikai čakli būvēja un krāsoja mājas, bet arī izveda pastaigā dažus patversmes iemītniekus!

IMG_1181 IMG_1183

 

 

 

 

 

 

Radošo nodarbību vadīja: RTU, DTI lektore Ilze Gudro ar RTU, DTI 2.kursa maģistrantūras studentiem Ilzi Gūtmani, Ingu Zotovu, Agnesi Nagli, Lāsmu Stanku un Tomu Mūrnieku.

Radošajā nodarbībā aktīvi piedalījās: divas skolotājas un 11 skolēni no Strazdmuižas internātskolas.

IMG_1266 IMG_1374 IMG_1566 IMG_1388