fbpx

Ronija

Paldies Ronijas saimniecei Lindai par mincītes laimīgo stāstu un sveicienu!
 
 
Nu jau ir pagājis kāds laiks, kopš no jūsmājām uz mūsmājām pārcēlās mana skaistule Ronija. Gan jau atceraties jaunkundzi ar ar melni kuplo kažociņu, kuru, starp citu, joprojām īsti neatļauj izķemmēt.
Jau pasen rakstīju, ka mums pievienojās vēl viena kaķu dāmiņa – Mia. Un ar laiku sapratu, ka es tik ļoti neesmu vajadzīga. Jautri abām mincēm – draiski paskraida un pat, ja gribas, uzkaujas. Bet tas tā – meiteņu nesaskaņas.
Patīk Ronijai parādīt savu punci un skatīties acīs. Sarunājoties pievērt actiņas un pateikt: “Es tevi saprotu un paldies, ka varam tā čilot.”
Tāpēc sūtam sveicienus visiem, visiem no mūsmājām un vēlam no sirds, lai katrs tās iemītnieks atrod savu, to īpašo, kam piemiegt ar aci un pateikt: “Paldies.”

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.