Robins izaicina

Aicinām no 19.08.2019. līdz 01.09.2019. piedalīties sportiskā izaicinājumā, un Endomondo lietotnē fiksēt noskrietos kilometrus un/vai ar velosipēdu nobrauktos kilometrus.

Lai piedalītos izaicinājumā:

1. atbalsti dzīvnieku patversmes “Labās mājas” iemītniekus veicot ziedojumu uz patversmes bankas kontu (informācija šeit) ar norādi “Robins izaicina” (vēlamais ziedojuma apmērs ir vismaz 5 euro par vienu kategoriju). Ziedojumi tiks izlietoti patversmes uzturēšanas vajadzībām;

2. reģistrējies: http://ejuz.lv/robinsizaicina (reģistrēšanās slēgta);

3. uz norādīto e-pastu vienas dienas laikā saņemsi saiti uz izaicinājumu Endomondo lietotnē.

Apbalvošana:

Katrā kategorijā (skriešana, riteņbraukšana) tiks apbalvoti pirmo trīs vietu uzvarētāji. Pirmās vietas ieguvējiem balvā būs kruīza ceļojums Rīga – Stokholma – Rīga no mūsu draugiem Tallink. Otrās vietas ieguvējiem būs lielākas balvas no Orthomol. Trešās vietas ieguvējiem būs balvas no Orthomol un Gandrs.

Starp visiem pirmās nedēļas izaicinājuma dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kurš saņems dāvanu karti klinšu kāpšanas nodarbībai Gandra klinšu kāpšanas tornī.

Starp visiem otrās nedēļas izaicinājuma dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kurš saņems dāvanu karti klinšu kāpšanas nodarbībai Gandra klinšu kāpšanas tornī.

Starp visiem izaicinājuma dalībniekiem izlozēsim divus laimīgos, kuri saņems kruīza ceļojumu Rīga – Stokholma – Rīga no mūsu draugiem Tallink.

Visiem uzvarētājiem un laimīgajiem būs arī veselīgi našķi no Rāmkalniem un pārsteigums no MyFitness.

Svarīgi:

Lai nodrošinātu godīgas sacensības, mēs pārbaudīsim uzvarētāju un laimīgo reģistrētos treniņus. Ja konstatēsim fiktīvus treniņus, izvēlēsimies nākamo personu (uzvarētāju) ar visvairāk uzkrātajiem kilometriem vai izlozēsim nākamo laimīgo.

Šo divu nedēļu laikā skaitīsim ziedojumus, noskrietos un ar velosipēdu nobrauktos kilometrus, kā arī sadedzinātās kalorijas. 🙂

Veiksmi izaicinājumā!