Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Laba diena!
Rakstu Jums par kaķi Robinu, kurš manās mājās ir no 25.11.2017.- mums klājas labi- esam iedzīvojušies, bet īsta mīla starp mums vēl nav izveidojusies.
Robins ir personība un visu mēģina panākt no spēka pozīcijām. Ar citiem kaķiem īpaši nedraudzējas, pie jebkuras izdevības ieklapē mazākos, bet viņam pie mums patīk- ēstgriba laba, pat ļoti !
Ir interese par dzīvi un notiekošo mājās. Rokās nepatīk, bet mīļoties patīk gan.
lai vai kā – kaķis ir mūsu un atgriezt viņu patversmei negatavojos.
Ar laiku viņš iemācīsies, ka barības ir pietiekoši un dēļ tās kauties nav nepieciešams. Iemācīsies draudzēties ar citiem, kas nav tik autoritatīvi, jo mazie kaķi viņu ir pieņēmuši.
Laimīgu Jums visiem Jauno gadu! Lai Jaunajā gadā Visiem, visiem atrodas mājas!

IMG_20171222_202958 IMG_20171222_203837 IMG_20171223_112959

 

ROBINA AKCIJA
Ticībai tam, ka tikai Mīlestība ir Iespēja.
Mēs visi gribam būt mīlēti, un visi mīlam, bet diemžēl, katrs to izpaužam savādāk. Katrs no mums ir Brīnums un katrs mēs varam tos radīt. Šī, ROBINA AKCIJA, tiek veltīta, visiem tiem, kas ir zaudējuši kādu, kuru ir ļoti, ļoti mīlējuši un visiem tiem, kas pazīst zaudējuma sāpes. Nav svarīgi, kā esi zaudējis, to, kuru mīlēji, vai viņš devies uz eņģeļu valsti neatvadoties, vai vienkārši aizgājis, aizcērtot durvis, vai pazudis, kā ezītis miglā, bet dzīve, zaudējuma brīdī, iecērt sirdī rētu, kas asiņo ilgi. Sāpēs ir viena no mīlestības krāsām. Reizēs, kad tas notiek, Tevi spēj sildīt atmiņu sāpes un ticība Mīlestības nemirstībai. Nodegustējot to dīvaino sajūtu kokteilīti, kura sastāvdaļas ir neziņa, apjumkums, bailes un bezcerība, bet stāvoklis- metru virs zemes ne pēc savas izvēles, bet dēļ nav “zemes zem kājām”- šī akcija ir iespēja Tev, izsakot savu zaudējuma sāpi, pievienoties!
Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Mani sauc Robins, es esmu ruds runcis, naudas un veiksmes kaķis. Mana personīgā pieredze ir mīlestības pilni astoņi gadi. Pat mana īpaši iedzimtā rudā veiksme reiz novērsās- es pazaudēju visu, mana mīļotā sieviete – nomira, tad mani izmeta uz ielas- mūsdienu klasikas izpildījumā- jaunie mantinieki. Labi ļaudis mani savāca un nonācu patversmē. Visi teica- nav cerību, ir laiki, kad mīl jaunību, skaistumu, bet brieduma viedums, tam maza vērte. Es cerēju. Mēs tādi esam daudzi- mēs ceram, kamēr esam dzīvi – ceram uz Mīlestības brīnumu. Mani adoptēja, esmu lepni mīlošs, ka esmu Brīnums kāda dzīvē.
Es lūdzu, ziedot naudiņu ne tikai vietai, kurā es izdzīvoju- līdz brīdim, kamēr liktens man iedeva jaunu mīļoto, bet vari ziedot jebkuram labdarības projektam, kurš liekas Jums pašam svarīgs- vai tas ir ziedojums kādai patversmei, vai slimam draugam vai palīdzība kādam vecam cilvēkam… vai…. vai …. Projekta mērķis ir dalīties- caur savu sāpi. Ir svarīgs katrs jūsu ziedotās naudas daudzums, bet vēl svarīgāk ir, lai šo stāstu uzzinātu pēc iespējas vairāk ļaužu. Lai visi noticētu, ka tas ir iespējams, ka brīnumi notiek ar visiem.
Tāpēc, ja ziedosiet naudiņu- uzrakstiet, ka ziedojat
Ticībai tam, ka tikai Mīlestība ir Iespēja.
Mans lūgums- personīgi uzrunā, kādu savu draugu, kurš zin, kas ir mīļotā zaudējums un padaloties ar savu sāpi – Tu ziedosi Mīlestībai. Paldies, ka izlasīji manu stāstu! Paldies, ka pievienojies!
Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa, Reģistrācijas nr. 40008048503. Rīgā Mežpurva ielā 2, Bankas nonts ziedojumiem LV95HABA0551003865018

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv