Robins dodas uz „Spici”!

Pārpilns ar pirmssvētku sajūtām un milzu vēlmi satikt bērnus, kuri gribētu nosūtīt Ziemassvētku pastkartīti 135 „Labo māju” iemītniekiem, jau šo sestdien, 5. decembrī, tirdzniecības centrā „Spice Home” ikvienu interesentu sagaidīs „Labo māju” simbols – sunītis Robins.

Tirdzniecības centra bērnu rotaļu laukumā ik dienu noteiktā laikā kopā ar bērniem un citiem interesentiem Robins zīmēs, griezīs, līmēs un krāsos, lai rezultātā taptu daiļas Ziemassvētku kartiņas, kuras pēc izvēles ar „Robina pasta” starpniecību varēs nosūtīt patversmes četrkājaiņiem, dzīvnieku kopējiem vai administrācijai. Tāpat būs iespēja izveidoto kartiņu vai zīmējumu ņemt līdzi uz mājām un ar to iepriecināt kādu tuvinieku. Neizpaliks arī fotogrāfēšanās prieki ar lielo, balto suni, kā arī īpašajā „Labo māju” fotostendā – kā kundzītei, kurai klēpī iekārtojies omulīgs runcis un pie kājām čuč uzticīgs suns.

Darba dienās rosība Robina darbnīcā sāksies ap plkst. 17.00 un ilgs apmēram līdz plkst. 19.00. Brīvdienās, ja suņukam izdosies izbrīvēties no ikdienas darbiem, Robins darbošanos sāks jau plkst. 12.00. Veikalā „Spice Home” Robins būs sastopams līdz pat 30. decembrim, tomēr būs arī dienas, kurās Robina palīdzība būs nepieciešama arī patversmē un uz tirdzniecības centru suņuks ierasties nevarēs.

Īpašu uzmanību Robins aicinās pievērst līdzatvestajai krājkasītei sunīša veidolā. Gluži kā ķepaiņiem „Labajās mājās”, arī krājkases puncis grib tikt piepildīts ar ziedojumiem, ko decembra noslēgumā Robinam pārvest mājup, lai prieks un siltums ienāk arī patversmes dzīvnieku sirdīs.

„Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” ir biedrība, kas aktīvi darbojas dzīvnieku aizsardzības jomā jau kopš 1995. gada, un šobrīd biedrība ir izaugusi par daudzskaitlīgu un pieredzē bagātu dzīvnieku aizsardzības organizāciju Latvijā. Gadu laikā nemainīgs palicis patversmes darbības princips – “Labās mājas” tiek uzturētas vienīgi pateicoties līdzcilvēku atbalstam un ziedojumiem. Svarīgi, ka dzīvnieki patversmē dzīvo tik ilgi, līdz atrod jaunas mājas. Šogad “Labās mājas” par savām īslaicīgajām mājām saukuši jau 292 suņi un 296 kaķi.